4 Beds
4,209 sqft
$2,495,000
631 Camelia Lane Vero Beach FL, 32963
Price per sqft
$592.78
Built in
2009
Property size
4,209 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
295706
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
5
Full Bathrooms
4
Exterior features
Lot Size
0.32 Acres
Other property details
Taxes
$25,798
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
Courtesy of Compass Florida LLC, Kathleen M Pogany,
Listing Contact: 772-925-2390
Powered byLuxury Presence